سایت دیجی یار هیچ گونه فعالیت اقتصادی نداشته و صرفا به عنوان یک نمونه سایت فروشگاه آنلاین می باشد.
جهت ارتباط با تیم برنامه نویسی به آدرس dorweb.ir مراجعه کنید.

دیجی یار
Loading...
ورود
آدرس ایمیل :

رمز عبور :

۱۳۹۴/۰۳/۰۳ ۲۰:۳۳:۱۰
آشنایی با برند هواوی در بازار گوشی های موبایل
شرکت فناوری هوآوِی :(Huawei) شرکت چند ملیتی در زمینه فن آوری اطلاعات و ارتباطات است. دفتر مرکزی این شرکت در شهرشن‌زن چین واقع شده است . هوآوِی یکی از بزرگ‌ترین شرکت های ارائه کننده سرویس‌های مخابراتی پس از پیشی گرفتن از شرکت اریکسون در سال ۲۰۱۲ در جهان می باشد ، هیوا وِی بیش از ۱۴۰٫۰۰۰ کارمند در سراسر جهان داشته که حدود ۴۶درصد در بخش تحقیق و توسعه (R&D) که حدود ۲۰ موسسه در این زمینه در کشورهای چین، ایالات متحده، آلمان، سوئد، هند، روسیه و ترکیه در حا فعالیت می باشند که در سال ۲۰۱۱ در حدود ۳٫۷۴ میلیارد دلار د
 آشنایی با برند هواوی در بازار گوشی های موبایل

هوآوی در ایران

از اوایل به وجود آمدن هواوی شرکت مخابرات ایران با این شرکت چینی همکاری‌های زیادی داشته و برخی از شرکت ارائه دهنده خدمات اینترنت مودم‌های خود را از این شرکت خریداری نموده و ارائه می نماید هوآوی با همکاری شرکت مایکروتل از ابتدای سال 2012 اقدام به عرضه تلفن های هوشمند خود به بازار ایران نموده و با توجه به سطح کیفی و قیمت گوشی های  عرضه شده توانست با اقبال مصرف کنندگان در ایران همراه باشد.

 

محصولات تولیدی هوآوی

شرکت هواوی محصولات متنوعی شامل انواع مختلفی از مودم usb، مودم بی سیم، ماژول ها، set-top box، ترمینال های بی سیم، گوشی های تلفن همراه و محصولات ویدیویی را به بازار سرتاسر جهان عرضه نموده است. آخرین محصولات این شرکت در حوزه تلفن همراه شامل ,Honor 3C Play,Honor 6,Honor 3X Pro,Ascend Mate7,Ascend G630,p7,p6و Honor 4X و Honor Holly وAscend G7  و ...هستند.

 

سئوالی که برخی از کارشناسان مطرح می کنند درباره  Huawei صحیج می باشد؟

بحث های اخیر درباره استفاده از محصولات شرکت  Huawei سوالات جدیدی را درباره ماهیت تجارت جهانی و آینده جنگ های سایبری مطرح می کند.کنگره آمریکا با انتشار گزارشی درباره استفاده از محصولات شرکت Huawei هشدار داده و خواسته است تا این محصولات در زیر ساخت ها و شبکه های کشور آمریکا به کار گرفته نشوند. به اعتقاد تهیه کنندگان این گزارش، ارتباط بین شرکت Huawei و دولت چین به طور روشن و شفاف مشخص نیست و همچنین دولت چین اغلب از شرکت های تولید کننده چینی می خواهد تا راه های مخفی (Book-door) در تولیدات خود ایجاد کنند.در مقابل، برخی کارشناسان معتقدند که این اتهامات وهم و خیال می باشد و شرکت Huawei بزرگ تر از آن است که بخواهد تیشه به ریشه خود بزند. بعضی ها معتقد هستند که دخالت شرکت های رقیب برای بر هم زدن بازار موفق Huawei می باشد. بازاری که با عرضه محصولات ارزان قیمت Huawei، عرصه را برای شرکت های پرخرج و پرهزینه آمریکایی و اروپایی تنگ نموده است. پس از انتشار گزارش کنگره آمریکا، سه شرکت مخابراتی و سرویس دهنده اینترنت در آمریکا به دفاع از Huawei برخاسته و علناً بر استفاده از محصولات این شرکت را در شبکه های ارتباطی خود اعلام آمادگی نمودند. در عین حال هر سه شرکت به رعایت نکات امنیتی تاکید و استفاده از ابزارهای امنیتی و دیده بانی ترافیک شبکه را ضروری می دانند.

آخرین محصول تولیدی شرکت Huawei در زمینه گوشی موبایل

در روز های اخیر خبرهایی از هوآوی به گوش می رسید که تصمیم داشته دستگاه جدیدش را رونمایی کند. البته اکثر کاربران از نوع دستگاه هوشمند این شرکت خبر نداشتند. بالاخره با اسنادی که از محصول مورد نظر به بیرون درز کرد، کاربران متوجه گردیدند که هوآوی این بار قصد دارد یک فبلت را برای کاربرانش، در معرض فروش قرار دهد.  بالاخره انتظار به پایان رسید وهواوی از این دستگاهش رونمایی نمود و آن را به طور رسمی معرفی کرد .بسیاری ازکارشناسان، ادعا دارند که این سیستم هواوی یعنی Huawei Ascend GX1 در رده عالی طراحی نشده و تقریبا از نظر کیفیتی در رده ی متوسط قرار دارد. به هر حال این دستگاه با توجه به اندازه ی سایر فبلت ها، یک دستگاه تقریبا کوچک می باشد اما چون میزان پوشش نمایشگر نسبت به بدنه حدود ۸۰ درصد است می توان آن را یک فبلت، جمع و جور و خوش اندام فرض کرد که زیبنده دست کاربران می باشد. به احتمال زیاد، تا اوایل سال۲۰۱۵، هواووی برنامه ارسال این فبلت را به سایر کشور ها را طراحی و تنظیم می کند تا در کریسمس ۲۰۱۵، این فبلت نیز به دست کاربران متعصب هواووی قرار گیرد.

 

 


دیجی یار
باشگاه مشتریان
کليه حقوق اين وب سایت متعلق به فروشگاه اینترنتی دیجی یار می باشد.